Soukromý sektor

 • Obývací pokoje

  Obývací pokoje

  Obývák je ve většině domácnostech reprezentativní místností. Poskytuje prostor nejen na přivítání a pohoštění návštěv, ale i na pohodový relax strávený například před televizí. Nechte si Vaši obývák zařídit tak, aby dokázala plnohodnotně plnit všechny své funkce a zároveň tvořila unikátní řešení interiéru, které v žádné jiné obýváku určitě nenajdete.

  Současné trendy zařizování interiérů se ubírají zejména cestou propojení kuchyně a obývacího pokoje. Často je však velmi náročné zařídit tyto původně dvě místnosti tak, aby vytvořily jeden celek bez jakéhokoliv rušivého elementu. Specializujeme se na zařízení prostor typu obývacího pokoje s kuchyní, do kterých dokážeme navrhnout a následně vyrobit optimální řešení interiéru spojující estetiku, funkčnost a praktičnost.


 • Kuchyně

  Kuchyně na míru

  Kuchyně je vizitkou jejího majitele. Musí být estetická, ale zároveň poskytnout vše pro její pohodlné používání. I proto by kuchyně měly být zařízeny v moderním duchu a obsahovat špičkové technické vybavení, se kterým bude vaření hračkou. Dopřejte si i Vy kuchyň snů a nechte si ji zařídit přesně na míru.

  Líbí se Vám řešení kuchyňské linky zobrazené v designovém časopise a chtěli byste něco podobného mít i přímo u Vás doma? Splňte si Vás sen o kuchyni jako vystřižené z magazínu. Přineste k nám Vaši inspiraci a my Vám na základě ní vytvoříme její variaci šitou přímo do prostoru, který je k dispozici ve Vašem bytě.


 • Jídelny

  Jídelny bez kompromisů

  Na jídelní stůl klademe větší nároky, než bychom předpokládali. Stoly vyrábíme z kvalitního dřeva, dýhy a vysokého lesku díky čemuž působí draze a luxusně. Takový jídelní stůl přežije s vámi šťastně několik desetiletí. Široká nabídka moderních stolů, klasických, designových ve světové kvalitě od nás na zakázku.

  Stabilní pohodlná židle a mohutný prostorný jídelní stůl tvoří odnepaměti srdce kuchyně a jídelny. Design židlí se ladí k jídelnímu stolu a okolnímu interiéru. Na výběr je široká škála moderních, luxusních a designových židlí. Stylové jídelní a barové stoličky čalouněné – kožené, ekokůže a látkové.


 • Ložnice

  Moderní ložnce

  Odborníci na psychickou pohodu tvrdí, že interiér ložnice by měl šetřit prvky, které provokují k silným emocím. Každý hledá harmonii jiným způsobem a u nás ve studiu si Vaší ložnicí můžete zrealizovat. V 3D návrzích ložnice soustřeďujeme pozornost na správnou dispozici nábytku, na inteligentní řešení úložných prostorů, na design a vytvoření útulné atmosféry.

  Navrhujeme a vyrábíme moderní ložnice, které nabídnou královský odpočinek a královské místo pro ukládání Vašich věcí. Postele, komody, noční stolky či vestavěné šatníky na míru. To vše jsme schopni vyprodukovat ve vlastní nábytkářské dílně v té nejvyšší kvalitě zpracování.


 • Dětské pokoje

  Hravé dětské pokoje

  Každé dítě je zdrojem obrovské fantazie a kreativity. Úkolem rodičů je podporovat jejich rozvoj od útlého dětství až do dospělosti. Jedním z předpokladů pro to je i vlastní dětský či studentský pokoj. Dopřejte Vašim dětem jeho kvalitní zařízení, které přispěje k vytvoření těch nejlepších podmínek pro vývoj Vašich ratolestí.


 • Koupelny

  Luxusní koupelny

  Koupelnu netvoří jen sanita, ale i vhodné interiérové vybavení. Nábytek do koupelny zvyšuje její praktické využití, nabízí šikovné odkládací prostory, díky kterým máte vždy vše po ruce a přispívá ke zvýšení atraktivity dané místnosti. Interiérové studio Pozimos Vám nabízí návrhy a výrobu koupelnového nábytku na míru.

  Najít takový nábytek, který by zapadl do konceptu zařízení koupelny, je opravdu těžké. Nábytek do koupelny totiž musíme přizpůsobit obkladům, použité sanitě a často dokonce se sanitou bezprostředně propojit. Ideální možností je proto nechat si navrhnout a vyrobit skříňky do koupelny jako individuální řešení šité na míru konkrétnímu prostoru.


 • Šatny
 • Chodby a předsíně

  Interiér chodby a předsíně

  Předsíň je první část domu, která Vás přivítá při příchodu domů. Je to prostor, který je Vaší vizitkou a uvidí ho i ti, kteří nepřekročí práh domu. Předsíň spolu se šatnou splňuje i podstatný podíl úložného prostoru pro Vaše kabáty, boty, deštníky a ostatní doplňky. Naši designéři Vám pomohou tento prostor využít efektivně s důrazem na moderní design.


 • Schodiště

  Kvalitní schody jsou srdcem domu

  Vyrobíme pro Vás kvalitní a vkusné schody přímo na míru Vašemu interiéru.


 • Vestavěné skříně

  Vestavěné skříně

  Vestavěné skříně se stále těší velké oblibě. Díky nim dokážete maximálně využít prostor jako úložný. Výhodou je řešit úložný prostor již při projektování domu jako samostatnou místnost. Získáte tak prostor na vše, zajistí vám pořádek, přehlednost, méně nábytku v jiných místnostech, a také menší investice, neboť nevyžaduje posuvné kování.
  Šatník či vestavěnou skříň přizpůsobíme vašim nárokům, potřebám, poradíme při výběru materiálů a vnitřního vybavení.