Veřejný sektor

 • Hotely

  Hotelový nábytek a interiér

  Nejen ceny, lokalizace a počet hvězdiček, ale i interiér patří mezi hlavní faktory, které ovlivňují potenciální zákazníky při výběru služeb konkrétních hotelů. V rámci interiéru je právě vybavení prostoru hotelu či restaurace nábytkem jakousi vizitkou Vašeho hotelu, či restaurace, která se značnou měrou podílí na utváření „prvního dojmu“. Při zařizování interiéru nesmíme zapomínat, že hotelový nábytek musí mít i praktickou funkci. Kromě estetického zážitku musí návštěvníkům hotelu poskytovat i dostatek úložného místa, ale zejména maximální pohodlí.

  Vhodnost hotelového interiéru dosáhneme pouze individuálním přístupem při zařizování. Jen specifická realizace zařízení pro určený prostor zajistí originálnost hotelu a je vynikající predispozicí pro jeho úspěšnost. Nabízíme hotelový nábytek špičkové kvality s velkou variabilitou designu, rozdílných stylů a provedení, nábytek pro restaurace, bary i recepce.


 • Penziony

  Nábytek a interiéry pro penziony

  Kvalitní opracování přírodních materiálů, využití masivu a dýhy v kombinaci s jinými moderními materiály při výrobě nábytku a splnění všech požadavků investora, jsou našimi přednostmi při výrobě nábytku pro penziony, restaurace a bary.


 • Restaurace

  Interiéry restaurací a kaváren

  Každý z našich gastronomických interiérů je jedinečný s vlastní charismatem. Umíme zajistit návrh a realizaci interiéru restauraci a kaváren včetně kompletních projektů, technologií a všechny ostatní související činností.


 • Obchodní prostory

  Interiéry obchodních prostor

  Dejte nám prostor a o vše ostatní se postaráme my. Nabízíme profesionální služby v oblasti návrhu a realizace obchodních prostor v nákupních centrech. Včetně koordinace řemeslníků a firem.


 • Veřejné prostory
 • Kanceláře
 • Školy